VOLVO DIAGNOS

BK, bir Windows tabanl uygulamay test etmek için tasarlanm, ve program motoru parametreleri kalibre eder. Bu yazlm modeli yl 1998den itibaren çalr. Bu, 1993 ylnda ilk devellop oldu. Testler arza izleme için BK dosyasyla ilikilendirilecek. Ayrca eski VCADS (2.35.21) yazlm BK dahildir. Siz, sadece TECH BLG klavuzunu BK kullanc klavuzu, pazarlama bilgileri ve bu site için kurulum klavuzuna indirebilirsiniz.

Bu araç, tüm parametreleri programn baz fonctions VDA (Volvo Veri Yönetici) balants gerektirir.Online bilgi alveriinde bulunur Bu ilem için internet balants gerekir. Yazlm Bu parametreleri Müteri numaras ve kayna ifre ile deiikliklerin bir Volvo bayisi tarafndan verilmi olmaldr programlanm bilgisayar ifresiz çalmaz.

Bu bilgi için lütfen iletiim kurunuz.

 Kamyon üzerinde gerçekletirmek için tamir atölyeleri için iyi yazlm arac sunuyor.

 
stenilen Standart Donanm:

lemci-1.6Ghz Pentium veya daha yüksek/ OS - Windows XP Pro SP2 / 3 veya Vista Business / RAM bellek - 2 GB veya daha fazla / HD - bo alan 30 GB / 8x DVD sürücü / Monitör - 1024 x 768 piksel / Internet balantsn ilk etkinletirme ve baz ilevler için gereklidir / Microsoft Internet Services (IIS) çaltryor olmanz gerekir.

Tüm filolar ve kamyon tamir atölyeleri düzgün kendi Volvo / Mack kamyonlar için BK kullanmalsnz.

lemci-1.6Ghz Pentium veya daha yüksek / OS - Windows XP Pro SP2 / 3 veya Vista Business / RAM bellek - 2 GB veya daha fazla / HD - bo alan 30 GB / 8x DVD sürücü / Monitör - 1024 x 768 piksel

Internet balantsn ilk etkinletirme ve baz ilevler için gereklidir / Microsoft Internet Services (IIS) çaltryor olmanz gerekir. Tüm filolar ve kamyon tamir atölyeleri düzgün kendi Volvo / Mack kamyonlar için BK kullanmalsnz. Her zaman donanm ve yazlmn en son sürümü firmamzdan temin edebilir.

Müteri numaras ve ifre kayna yazlm, güncelleme, bir yl güncelleme ve benzeri bilgileri temin etmekteyiz. REMIUM TECH TAKIM (BK), VOLVO MACK için VCADS içerir Kablolar, talimatlar ve kaytl BK ile BK / VCADS verebilirsiniz / VCADS yazlm, daha fazla bilgi için bize dann. VCADS sistemidir. VCADS imdi BK sürümü 1.09 (Premium Teknik Arac) için, bu özellikler ile güncelletirilmi bir sürümüdür yenileme Bir yl sürüm güncelleme
 
SERVS SONRASI:

1. Garanti: Bir yl,Cihazn Teslim tarihten itibaren.
2. Yazlm bir yl boyunca ücretsiz yükseltme; orijinal fabrika sunan servis ve program
3. Güncelleme yöntemi: CD
5. Bakm yükseltme satc tarafndan anlalmas.
Baz ürünler içinBugn: 7 Toplam: 39402 şahin