VOLVO DIAGNOS

BK, bir Windows tabanlı uygulamayı test etmek için tasarlanmış, ve program motoru parametreleri kalibre eder. Bu yazılım modeli yıl 1998den itibaren çalışır. Bu, 1993 yılında ilk devellop oldu. Testler arıza izleme için BK dosyasıyla ilişkilendirilecek. Ayrıca eski VCADS (2.35.21) yazılım BK dahildir. Siz, sadece TECH BİLGİ klavuzunu BK kullanıcı kılavuzu, pazarlama bilgileri ve bu site için kurulum kılavuzuna indirebilirsiniz.

Bu araç, tüm parametreleri programın bazı fonctions VDA (Volvo Veri Yönetici) bağlantısı gerektirir.Online bilgi alışverişinde bulunur Bu işlem için internet bağlantısı gerekir. Yazılım Bu parametreleri Müşteri numarası ve kaynağı şifre ile değişikliklerin bir Volvo bayisi tarafından verilmiş olmalıdır programlanmış bilgisayar şifresiz çalışmaz.

Bu bilgi için lütfen iletişim kurunuz.

 Kamyon üzerinde gerçekleştirmek için tamir atölyeleri için iyi yazılım aracı sunuyor.

 
İstenilen Standart Donanım:

İşlemci-1.6Ghz Pentium veya daha yüksek/ OS - Windows XP Pro SP2 / 3 veya Vista Business / RAM bellek - 2 GB veya daha fazla / HD - boş alan 30 GB / 8x DVD sürücü / Monitör - 1024 x 768 piksel / Internet bağlantısını ilk etkinleştirme ve bazı işlevler için gereklidir / Microsoft Internet Services (IIS) çalıştırıyor olmanız gerekir.

Tüm filoları ve kamyon tamir atölyeleri düzgün kendi Volvo / Mack kamyonlar için BK kullanmalısınız.

İşlemci-1.6Ghz Pentium veya daha yüksek / OS - Windows XP Pro SP2 / 3 veya Vista Business / RAM bellek - 2 GB veya daha fazla / HD - boş alan 30 GB / 8x DVD sürücü / Monitör - 1024 x 768 piksel

Internet bağlantısını ilk etkinleştirme ve bazı işlevler için gereklidir / Microsoft Internet Services (IIS) çalıştırıyor olmanız gerekir. Tüm filoları ve kamyon tamir atölyeleri düzgün kendi Volvo / Mack kamyonlar için BK kullanmalısınız. Her zaman donanım ve yazılımın en son sürümü firmamızdan temin edebilir.

Müşteri numarası ve şifre kaynağı yazılım, güncelleme, bir yıl güncelleme ve benzeri bilgileri temin etmekteyiz. REMIUM TECH TAKIM (BK), VOLVO MACK için VCADS içerir Kablolar, talimatları ve kayıtlı BK ile BK / VCADS verebilirsiniz / VCADS yazılım, daha fazla bilgi için bize danışın. VCADS sistemidir. VCADS şimdi BK sürümü 1.09 (Premium Teknik Aracı) için, bu özellikler ile güncelleştirilmiş bir sürümüdür yenileme Bir yıl sürüm güncelleme
 
SERVİS SONRASI:

1. Garanti: Bir yıl,Cihazın Teslim tarihten itibaren.
2. Yazılım bir yıl boyunca ücretsiz yükseltme; orijinal fabrika sunan servis ve program
3. Güncelleme yöntemi: CD
5. Bakım yükseltme satıcı tarafından anlaşılması.
Bazı ürünler içinBugün: 13 Toplam: 21179 Şahin Oto Test Arıza Tespit Cihazları