VOLKSWAGEN DIAGNOS

VAS 5052A

Bu sistem ayrıntılı orijina  bilgi sunar. Ayrıca hata sormak için hata önlemek okuma hata kodları veya olgu girişine göre karşı bilgileri karşılaştırma doğru ve yerinde müdahale ile atelyelerin analiz yapmasına yardımcı olur..

Özel özellikler:
Bluetooth ve PC\'ye USB arabirimi.
Konut entegre teşhis connecotr ile.
VAS5052A Teşhis protokollerin güvenilir ve etkin teslim.
Güç araç tarafından, böylece moblie operasyon sırasında dizüstü meyilli güç tasarrufu sağlanır.
Güç yönetimi kesintiler sırasında araç pil için yük azaltma sağlar.
Durumunu gösterir.

Özellikler:
Bu VAS5052A ve Volkswagen Grubu ve diğer manufacturers.The entegre Bluetooth arabirimi tüm OBD araç sistemleri ile araçlar için evrensel bir dignostic arayüz bir dizüstü bilgisayar, masaüstü PC veya test sistemi ile birlikte araç bağlanır. Hayır kablolar araç teşhis ve VAS5052A kullanmak için gereklidir.
Kablosuz Bluetooth bağlantısı çeşitliliği olan ortamlar ve Bluetooth adaptörü türünü PC tarafında kullanılan bağlı olarak 5 ila 10 metre var.
Seri bağlantı noktası profili (SPP) veri bluetooth.Different Bluetooth güvenlik seviyeleri üzerinden aktarımı için kullanılır desteklenir.
Aşağıdaki araç otobüs sistemleri desteklenir:
K Line (ISO9141-2)
Yüksek hızlı CAN (ISO 11898-2)
Düşük hızlı CAN (ISO11898-3)
J1850 (SAE J1850)
Araç protokollerini doğrudan VAS5052A ele alınır. Bu hızlı bağımsız PC işletim sistemi ve yanıt süreleri ve güvenilir bir gerçek zamanlı davranış sağlar.
Bağlantı kurulduğunda her bir VAS5052A yazılım sürümünü uygulama PC.The VAS5052A yüklü olan ve böylece otomatik olarak uygulama PC kurulmuş olduğunu herhangi bir yeni özellik yeni bir yazılım sürümü sonra sağlanan synchonized olduğunu kabul ettiBugün: 14 Toplam: 21180 Şahin Oto Test Arıza Tespit Cihazları