VOLKSWAGEN DIAGNOS

VAS 5052A

Bu sistem ayrntl orijina  bilgi sunar. Ayrca hata sormak için hata önlemek okuma hata kodlar veya olgu giriine göre kar bilgileri karlatrma doru ve yerinde müdahale ile atelyelerin analiz yapmasna yardmc olur..

Özel özellikler:
Bluetooth ve PC\'ye USB arabirimi.
Konut entegre tehis connecotr ile.
VAS5052A Tehis protokollerin güvenilir ve etkin teslim.
Güç araç tarafndan, böylece moblie operasyon srasnda dizüstü meyilli güç tasarrufu salanr.
Güç yönetimi kesintiler srasnda araç pil için yük azaltma salar.
Durumunu gösterir.

Özellikler:
Bu VAS5052A ve Volkswagen Grubu ve dier manufacturers.The entegre Bluetooth arabirimi tüm OBD araç sistemleri ile araçlar için evrensel bir dignostic arayüz bir dizüstü bilgisayar, masaüstü PC veya test sistemi ile birlikte araç balanr. Hayr kablolar araç tehis ve VAS5052A kullanmak için gereklidir.
Kablosuz Bluetooth balants çeitlilii olan ortamlar ve Bluetooth adaptörü türünü PC tarafnda kullanlan bal olarak 5 ila 10 metre var.
Seri balant noktas profili (SPP) veri bluetooth.Different Bluetooth güvenlik seviyeleri üzerinden aktarm için kullanlr desteklenir.
Aadaki araç otobüs sistemleri desteklenir:
K Line (ISO9141-2)
Yüksek hzl CAN (ISO 11898-2)
Düük hzl CAN (ISO11898-3)
J1850 (SAE J1850)
Araç protokollerini dorudan VAS5052A ele alnr. Bu hzl bamsz PC iletim sistemi ve yant süreleri ve güvenilir bir gerçek zamanl davran salar.
Balant kurulduunda her bir VAS5052A yazlm sürümünü uygulama PC.The VAS5052A yüklü olan ve böylece otomatik olarak uygulama PC kurulmu olduunu herhangi bir yeni özellik yeni bir yazlm sürümü sonra salanan synchonized olduunu kabul ettiBugn: 8 Toplam: 39403 şahin